19.11.2019

НОВІ МЕТОДИ ТРАДИЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ НАВЧАННЯ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ

25.10.2019 Uncategorized

25 жовтня 2019 року, відповідно до плану роботи науково-методичного семінару кафедри теорії та практики іноземних мов «Теоретико-методологічні засади викладання дисциплін напряму «Іноземна філологія»», відбулося засідання на тему «Метод Робіна Каллана – смілива новаторська спроба «кинути виклик» традиційній технології навчання англійської мови». Члени кафедри, зокрема, доцент Паладьєва А.Ф. та викладач-стажист Гурський І.Ю., поінформували про те, що метод Робіна Каллана – це комунікативна методика вивчення англійської мови, розроблена вченими Кембриджського університету під керівництвом професора Робіна Каллана у 1959 році, із метою вдосконалення рівня розмовної англійської мови студентів. Метод, спрямований на інтенсивний розвиток мовних навичок студентів із паралельним опануванням граматичного матеріалу, встиг зарекомендувати себе у методичному просторі як одна із найефективніших систем вивчення іноземної мови. На сьогодні метод Робіна Каллана застосовується більше ніж у 25 країнах світу.