Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини
ФАКУЛЬТЕТ ІНОЗЕМНИХ МОВ
11.12.2019
Офіційний сайт УДПУ

ПОДОРОЖ ДО ВІННИЦІ

19.05.2015 Uncategorized

16 травня 2015 р. студенти факультетів іноземної та української філології разом із кураторами – викладачами кафедри іноземних мов Пономарьовою О.А., Підгаєцькою А.В. вирушили разом зі студентами та викладачами на святкування Дня Європи до Вінниці.

вінниця 2015 5

Заряд позитивних емоцій розпочався з відвідування Немирівського городища або так званих «Скіфських валів», де студенти разом із викладачами медитували та черпали енергію природи.

вінниця 2015 4 вінниця 2015 3

Далі студенти відвідали Національний музей-садибу М.І. Пирогова, що розташований у живописній садибі Вишня, де впродовж останніх двадцяти років (1861-1881) жив і працював геніальний хірург, анатом, творець воєнно-польової хірургії, засновник Товариства Червоного Хреста, прекрасний педагог і громадський діяч Микола Іванович Пирогов. Ґрунтовна, цікава, багата на факти розповідь працівників музею та фондова колекція, яка складає 16,5 тис. одиниць збереження нікого не залишили байдужим до долі видатного вченого-хірурга.

вінниця 2015 1

Особливу увагу студентів привернув музей-аптека лікаря з інтер’єрами приймальні та операційної М. І. Пирогова. Воскові фігури, стародавні побутові речі та національний колорит ніби перенесли нас на більш як 100 років назад, допомогли поринути в атмосферу минулого.

вінниця 2015 2

Продовжилась наша екскурсія відвідуванням склепу Пирогова у церкві Святого Миколая, де покоїться забальзамоване тіло ученого.

Звичайно, не забули ми і про розваги, вирушивши до найбільшого розважального центру Вінниці – Мегамолу, де у студентів була можливість пограти у боулінг та покататися на роликах.

вінниця 2015 7

Завершилась наша подорож надзвичайно захоплюючим видовищем лазерного шоу на відомих Вінницьких фонтанах. Усі були у захваті від побаченого!

вінниця 2015 6

Отож, веселі, щасливі, сповнені сил та гарного настрою ми поверталися додому, готові до нових звершень!