ВІТАННЯ ПЕРЕМОЖЦЮ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОЇ ГРИ «НАЙРОЗУМНІШИЙ»

12 травня 2015 року відбувся фінальний тур інтелектуальної гри «Найрозумніший», в якому перемогла студентка 21 групи факультету іноземної філології Вербовська Марина.

На грі свій інтелект демонстрували 12 студентів із 12-ти факультетів – Віта Мельничук (ФПО), Зінаїда Коваленко (ФДО), Людмила Обманець (МПФ), Дар’я Крайнова (ФУФ), Наталія Вершигора (історичний факультет), Марина Вербовська (ФІФ), Ірина Бабурнич (ТПФ), Дмитро Джога (ФМФ), Олена Городецька (ПТФ), Володимир Кикоть (ЕФ), Марія Микончук (ФСПО), Олександр Літвінов (ФФВ). Кожен учасник підготував свою «візитку», в якій продемонстрував кмітливість, інтелект та креативність.

найрозумніший

Оцінювало виступи конкурсантів журі – начальник відділу навчальних технологій Ліна Логін, відповідальний секретар приймальної комісії Віталій Бербець, начальник відділу зв’язків із громадськістю Людмила Гекалюк, начальник відділу обліку та працевлаштування студентів Олександр Груша, начальник відділу кар’єрного росту та профорієнтаційної роботи Світлана Цимбал-Слатвінська.

Гра проходила у ІІІ тури, кожен з яких мав відповідні завдання та категорії. Черговість учасників визначалася за допоміжним конкурсом «Дешифратор».

Кожен з учасників демонстрував свої знання у категоріях свого факультету та тих, які вибули з гри після І туру. Тож не дивно, що Марина вразила як журі, так і вболівальників інтелектом не тільки у галузі іноземної філології, а і у фізико-математичній. Тому правильно відповівши на запитання, наша студентка пройшла до фіналу гри.

найрозумніший.jpg2

У ІІІ турі Вербовська Марина продемонструвала неабиякі знання із категорії «Література», а також і з категорій суперників. Таким чином, набравши найбільшу кількість балів наша студентка отримала від проректора з наукової роботи Владилени Сокирської кубок із титулом «Найрозумніший УДПУ 2015».

найрозумніший.jpg1

Вітаємо Вербовську Марину з таким чудовим результатом. Бажаємо наснаги та подальший звершень у галузі науки.

" data-title="ВІТАННЯ ПЕРЕМОЖЦЮ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОЇ ГРИ «НАЙРОЗУМНІШИЙ»">

найрозумніший