ПОЧАТОК НОВОГО ЕТАПУ У ПРОФЕСІЙНІЙ СФЕРІ

Завершення навчання в університеті – це важливий етап у житті кожного здобувача освіти, який неодмінно принесе кардинальні зміни та реалізацію амбітних планів. Це, свого роду, закінчення однієї із важливих життєвих ланок. Це момент спогадів і зустрічей, це смуток розставання з друзями та водночас очікування нового життя. Ці миті наповнені урочистим настроєм, неприхованим хвилюванням, романтичними сподіваннями та неймовірними мріями.

09 лютого 2024 року випускники факультету іноземних мов ОС «Магістр» спеціальностей 014.021 Середня освіта. Англійська мова і література та 035.041 Філологія. Германські мови та літератури (переклад включно), перша – англійська освітніх програм Середня освіта (Мова і література (англійська, німецька)), Середня освіта (Мова і література (англійська, французька)), Середня освіта (Мова і література (англійська, іспанська)), Філологія. Германські мови та літератури (переклад включно), перша – англійська та Середня освіта (Мова і література (англійська)) денної форми навчання, а також спеціальностей 014.021 Середня освіта. Англійська мова і література та 035.041 Філологія. Германські мови та літератури (переклад включно), перша – англійська освітніх програм Середня освіта (Мова і література (англійська)) та Філологія. Германські мови та літератури (переклад включно), перша – англійська розділили цей пам’ятний та світлий день разом із адміністрацією, викладачами факультету та рідними.

Урочисте вручення дипломів розпочали із вітальних слів та побажання доброго шляху, звершень та успіхів від в.о. декана факультету іноземних мов доцентa Юлії Казак.

Заступник декана з гуманітарно-соціалізаційної роботи доцент Євгенія Процько зачитала наказ ректора Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини професора Олександра Безлюдного про завершення навчання, чим було засвідчено успішну реалізацію здобувачами освіти навчального плану і початок професійної діяльності.

Вітаємо випускників із значущою подією та бажаємо натхнення у подальшій педагогічній роботі! Не забуваймо слова В. О. Сухомлинського: «Учитель творить Людину», які неодмінно стануть професійним гаслом для «новостворених» освітян.

" data-title="ПОЧАТОК НОВОГО ЕТАПУ У ПРОФЕСІЙНІЙ СФЕРІ">