ПОЧАТОК НАВЧАЛЬНОГО РОКУ В ІСПАНІЇ

Програма Erasmus Mundus пропонує студентам багатьох вузів взяти участь у різних проектах, включаючи Eminence/Eminence II, учасницею якої я стала після відбіркового туру Європейською комісією. Це, безперечно, грандіозна можливість спробувати свої сили в абсолютно іншій країні, іншому середовищі та врешті-решт – іншій системі освіти.
Незважаючи на те, що навчальний рік тільки починає набирати обертів, у мене вже є досвід, який можна отримати тільки за кордоном: це нічим незамінне спілкування з людьми, які тут, в Іспанії, надзвичайно привітні та дружелюбні, виникнення різних ситуацій, що потребують негайного вирішення, спілкування зі студентами з різних країн світу, яке неабияк захоплює, – все це дає можливість навчитися орієнтуватися в тих чи інших питаннях, вдосконалити свої вміння та навички, адаптуватися до нового середовища.

EwdOxrdfrcA Університет Rovira i Virgili вражає високою організованістю навчального процесу, доброзичливим ставленням до новоприбулих студентів, кількістю навчальних дисциплін, які можна обирати за власним бажанням, враховуючи вподобання.
Своїми успіхами я завдячую викладачам Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини. Висловлюю щиру подяку кандидату педагогічних наук, професору, декану факультету іноземних мов – Надії Михайлівні Бріт за надану допомогу та підтримку в організації моєї мобільності.

XNuQqxAV2cw
Принагідно хочу привітати всіх педагогів з Днем працівників освіти та побажати колективу викладачів i студентів успіхів, цікавих відкриттів та звершень у новому навчальному році.
З найкращими побажаннями,
студентка факультету іноземних мов