BEST SUMMER I’VE EVER HAD

Work&Travel – чудова нагода розширити власний кругозір. Минулого року мені випав шанс стати учасником цієї програми. Збір необхідних документів, проходження співбесід, переживання за візову співбесіду і … перемога! Залишилось придбати авіаквитки, а також закрити літню сесію.
Сполучені Штати Америки – зовсім інша, ні з чим не порівнювана країна. Доля подарувала мені шанс відвідати її, попрацювати з місцевими і представниками таких країн як: Ямайка, Турція, Колумбія, Румунія, Китай, Польща, Чехія, Болгарія тощо. Ми обмінювались життєвим досвідом, розповідали про культуру та звичаї власних країн, пригощали один одного національними стравами. Нам довелось працювати з тисячами відвідувачів найбільшого аквапарку Америки, а також мотелю, закріпленого за ним.

efKOpuTz0JQ GT_zL-FYqTs ogrG28hzmyA OG-ynfG-qHU Подорожуючи, я відвідала безліч міст. Найвідомішими з них є: Мілуоки, Медісон та Чикаго. В останньому я провела найпрекрасніші декілька днів свого літа. Словами важко описати усі емоції та пригоди, які я мала впродовж літа 2015-го року. Коротко кажучи:«It was the best summer I’ve ever had»!

i61U36auO0E T7sf82xz8Mo WYEinLFbXPc
Леошко Галина – студентка 32 групи факультету іноземних мов.

" data-title="BEST SUMMER I’VE EVER HAD">

i61U36auO0E T7sf82xz8Mo WYEinLFbXPc
Леошко Галина – студентка 32 групи факультету іноземних мов.