ПЕРСПЕКТИВИ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ТА ЄВРОАТЛАНТИЧНОЇ ІНТЕГРАЦІЇ УКРАЇНИ

Усім присутнім було надзвичайно цікаво послухати змістовні доповіді, які були представлені студентами факультету іноземних мов. Так, студент 33 групи Реєнт Олександр виступив із темою «НАТО: історія створення та система прийняття рішень». Студентка 13 групи Кожевнікова Ольга  доповіла про історію створення та політико-правові механізми діяльності ЄС. Студентка 13 групи Грабова Ірина охарактеризувала історію розвитку відносин України з НАТО.

Під час заходу студенти мали змогу висловлювати власну думку щодо необхідності вступу України до НАТО та ЄС.

" data-title="ПЕРСПЕКТИВИ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ТА ЄВРОАТЛАНТИЧНОЇ ІНТЕГРАЦІЇ УКРАЇНИ">

1 листопада 2017 року на факультеті іноземних мов Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини за ініціативи студентського наукового товариства на чолі з студенткою 34 групи Курінною Дарією було проведено засідання круглого столу на тему «Перспективи європейської та євроатлантичної інтеграції України».