ПЕРШІ КРОКИ В НАУЦІ

Студентська наукова робота посідає важливе місце у науковій діяльності будь-якого закладу вищої освіти. Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини намагається залучати креативну та інтелектуальну молодь до важливих, хоча й іноді перших кроків у науці. Так, 16 травня 2018 року на кафедрі іноземних мов УДПУ імені Павла Тичини було проведено круглий стіл «Перші кроки в науці». З вітальним словом до учасників звернулась д.пед.н., доцент, завідувач кафедри іноземних мов Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, Безлюдна В.В. Модератором заходу стала кандидат педагогічних наук, доцент Щербань І.Ю.
Учасники круглого столу розглянули чимало цікавих питань, які викликали жваве обговорення.

Зокрема, присутні мали можливість дізнатись про вивчення англійської мови упродовж життя (Бєляєва Діана, ФПО, 12 група, науковий керівник – доцент Безлюдна В.В.), особливості процесу адаптації студентів першого курсу до навчання у закладі вищої освіти (Ужела Марія, ПГФ, 162 група, науковий керівник – доцент Бойчевська І.Б.), основні особливості академічної мобільності студентів (Лавро Руслана, ІЕБО, 13 група, науковий керівник – доцент Бондар Г.О.), можливості для іноземних студентів у ФРН (Раснюк Надія, ФУФ, 22 група, науковий керівник – ст.викладач Веремюк Л.Л.), особливості формування культури спілкування майбутнього вчителя фізичного виховання (Петрук Валерія, ФФВ, 13 група, науковий керівник – ст.викладач Мамчур Є.А.), особливості молодіжного сленгу в англійській мові (Тинкован Марія, ФУФ, 21 група, науковий керівник – викладач Палагута І.В.), використання мобільних додатків в процесі вивчення англійської мови (Нипка Тетяна, ІЕБО, 15 група, науковий керівник – викладач Баланова Т.В.).

Всі учасники отримали сертифікати, які засвідчують їхні наукові «перші кроки».

Бажаємо подальших наукових здобутків молодим науковцям!

" data-title="ПЕРШІ КРОКИ В НАУЦІ">

Всі учасники отримали сертифікати, які засвідчують їхні наукові «перші кроки».

Бажаємо подальших наукових здобутків молодим науковцям!