ДЕНЬ ПАМ’ЯТІ ТА ПРИМИРЕННЯ НА ФАКУЛЬТЕТІ ІНОЗЕМНИХ МОВ

До Дня пам’яті та примирення студентами факультету іноземних мов Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини було проведено інформаційний захід на тему «Пам’ятаємо – не забудемо». Цього ж дня, 8 травня 2018 року, підводилися підсумки конкурсу стінгазет, які були організовані та проведені студентською радою та адміністрацією факультету іноземних мов.

Вітаємо переможців!

" data-title="ДЕНЬ ПАМ’ЯТІ ТА ПРИМИРЕННЯ НА ФАКУЛЬТЕТІ ІНОЗЕМНИХ МОВ">