ОСІНЬ – ПОРА ЗБОРУ УРОЖАЮ

17 вересня, 2015 р. студенти 31 групи факультету іноземних мов разом із куратором Галай Оленою Валентинівною мали чудову нагоду попрацювати на природі, а саме на агробіостанції Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини. Третьокурсники вправно збирали та чистили столовий буряк для нашої їдальні, а також відпочивали від підручників та важких студентських буднів.

AxuTnbHEmjE CFkB554erT4 CNs8Lc5g27k GZoSGDTmVW0 (1)

" data-title="ОСІНЬ – ПОРА ЗБОРУ УРОЖАЮ">

AxuTnbHEmjE CFkB554erT4 CNs8Lc5g27k GZoSGDTmVW0 (1)