24.02.2020

«ГОЛУБ МИРУ» НА ФАКУЛЬТЕТІ ІНОЗЕМНИХ МОВ

22.09.2015 Uncategorized

21 вересня – Міжнародний день Миру.
Цього дня, як демонстрацію прагнення миру, студенти факультету обрали білий дрескод та пов’язали білі стрічки на зап’ястя – як символ миру.

NIJPiKOTI_g Sj-W6nvE9FI

У рамках святкування міжнародного дня миру на факультеті іноземних мов студентська рада влаштувала лекцію-дискусію та перегляд фільм англійською мовою «Peace one day».

BvPjzILFtBc

Також студенти 12 групи факультету іноземних мов відвідали презентацію книги «Постріл пера», присвяченої героям сьогодення.

_DSC7450 _DSC7458

Cтуденти 11 групи долучилися до благодійної акції та взяли участь у виготовленні маскувальної сітки для бійців АТО. Допомагаючи волонтерам і вплітаючи смужки у сітку, першокурсники відчули, що можуть надати підтримку військовим та підбадьорити їх.

Фото1819

Всього один день з життя факультету продемонстрував, що кожна людина – це частинка суспільства. І для благополуччя в суспільстві всі «частинки» повинні жити в мирі.