ОН-ЛАЙН ТУР ПО ВЕЛИКОБРИТАНІЇ

Великобританія асоціюється у студентів з лондонською стриманістю в емоціях, вишуканим стилем, справжнім аристократизмом, відмінним смаком і багатовіковими традиціями. Саме в цю країну хочеться їхати, щоб упевнитися, що існує у світі щось вічне і непорушне.
Таку можливість мали студенти 14с групи факультету іноземних мов 5 листопада 2021 року – під час заняття з іноземної мови вони здійснили он-лайн тур по країнах прекрасної Великобританії.
З метою активізації пізнавальної діяльності та мотивації студентів, їхнім завданням було представити власні презентації про Великобританію, супроводжуючи свій виступ цікавими фактами та багатством лексичного запасу.
У дистанційному форматі студенти брали активну участь у виступах та дискусії, чим засвідчили позитивну мотивацію та продуктивність навчальної діяльності.
Після завершення виступів студенти радо поділилися своїми враженнями:
« Он-лайн тур по країнам Великобританії розкрив для мене багато нових фактів та історичних відомостей, особливо, за допомогою презентацій, що яскраво передали пейзажі парків, гір, національний одяг, символи тощо » (Оксана Вітвіцька, група 14с).

«Розповіді про країни Великобританії дали мені дуже багато цікавої інформації, яку я не так детально знала. Своїми відповідями мої одногрупники передали колорит країни, мову якої вони вивчають» (Віталіна Рудик, група 14с).

«Я дізнався багато корисної інформації про Королівство Великої Британії. Найбільше мене вразила кількість захоплюючих історичних місць, які чудово збереглись до нашого часу, краса і велич природи» (Руслан Нечитайло, група 14с).

" data-title="ОН-ЛАЙН ТУР ПО ВЕЛИКОБРИТАНІЇ">

Після завершення виступів студенти радо поділилися своїми враженнями: