ОБ’ЄДНАНІ, А ЗНАЧИТЬ – ГОТОВІ ДО ПЕРЕМОГИ!

День єднання – молоде свято. В умовах війни воно набуло особливого сенсу.
Указ підписаний за 10 днів до повномасштабного вторгнення мав на меті показати світові єдність українського народу перед лицем воєнної загрози. Та через короткий час світ сам побачив, наскільки сильний український народ у своїй меті захистити незалежність. Рік тому відбулась потужна трансформація в свідомості українців та їх самоідентифікації. І сьогодні ми як ніколи єдині, і попри все будемо відстоювати свою незалежність і своє майбутнє. Ця несправедлива війна показує, що ми єдині ментально, готові захищати свою землю.

Факультет іноземних мов УДПУ імені Павла Тичини добре демонструє нашу єдність. Із перших днів повномасштабного вторгнення викладачі, співробітники та студенти об’єдналися у волонтерській роботі. Зараз ми продовжуємо надавати допомогу нашим воїнам, наполегливо працюємо, підтримуємо і виконуємо свої обов’язки на своєму, освітньому фронті.
День єднання показує, що українці єдині й будуть такими завжди!

" data-title="ОБ’ЄДНАНІ, А ЗНАЧИТЬ – ГОТОВІ ДО ПЕРЕМОГИ!">

День єднання – молоде свято. В умовах війни воно набуло особливого сенсу.

День єднання показує, що українці єдині й будуть такими завжди!