НАШ СПІЛЬНИЙ УКРАЇНО-МОЛДОВО-АМЕРИКАНСЬКИЙ ОСВІТНІЙ ПРОЄКТ У ДІЇ

Під час зимових канікул факультет іноземних мов активно працював над низкою міжнародних проєктів, серед яких «Youths Voices Matter», покликаний розвинути стійкі комунікативні, прагматичні та когнітивні компетенції студентів у соціальних медіа. Адже медіаграмотність сьогодні – запорука успішної професійної та особистісної реалізації наших здобувачів вищої освіти.
Над реалізацією цього проєкту наш факультет співпрацює з Бєльцким державним університетом імені Алеку Руссо (Республіка Молдова) та Державним департаментом США. Наші кандидати наук, доценти – Алла Гембарук, Ірина Постоленко, Олена Бевз, Ольга Сушкевич та Ангеліна Колісніченко – виконують роль наставників 10 студентів різних освітньо-професійних програм (Зейнаб Амірасланової, Яни Янковської, Наталії Лєпіхової, Маріани Івичук, Анастасії Рудої, Софії Генгурі, Дар’ї Мартинюк, Ліни Ткачук, Володимира Гордашевського і Дар’ї Бойко).
У січні та лютому відбулися 2 насичені та потужні сесії, присвячені роботі з візуальними медіазасобами (фото, мемами, колажами, тощо) та особливостям проведення різних видів інтерв’ю. Кожна така зустріч наповнена екстраординарними творчими практичними завданнями, які захоплюють подих та активізують креативність кожного учасника. У проміжках між тренінгами наші студенти разом зі своїми наставниками працюють над низкою «домашніх завдань», які допомагають закріпити та розвинути у практичній площині отримані знання та вміння.

" data-title="НАШ СПІЛЬНИЙ УКРАЇНО-МОЛДОВО-АМЕРИКАНСЬКИЙ ОСВІТНІЙ ПРОЄКТ У ДІЇ">