НОВИЙ РІК І КАНІКУЛИ ЗАКОРДОНОМ

Традиційно ми вважаємо Новий рік та Різдво сімейними святами і щоби не ставало на нашому шляху – ми долаємо відстані та кордони щоб зустріти Новий рік із рідними.
Студенти 16 групи факультету іноземних мов – туркмени і Новий 2016 рік для них перший рік, який вони зустріли не в родинному колі, а у студентському гуртожитку за тисячі кілометрів від родин.

0oLvM0ERKHw iKVSZUKql4M iZgF51m09sgЩе задовго до Нового року студенти-туркмени за ініціативи студентського самоврядування виготовили новорічні вітальні листівки для своїх батьків.

BpsVLhgNeeE TXnbeygHdTIСтуденти зізнаються, що це вперше в їхньому житті вони пишуть лист додому та вітають рідних з-закордону. Проте, результат перевершив всі очікування – за словами студентів, батьки не стримували сліз та здивування від незвичайного подарунка українського діда Мороза.
Студенти-туркмени зустрічали Новий рік і в Умані, і в Харкові, і в Одесі, і з усіх цих міст вони зберегли спогади та фото.

mQbN2wY5nGg PykOwOpt1KwКанікули тривають і студенти грають у сніжки, катаються на санках та радіють канікулам.

3AE9wNCiOg4 5FKQUV3Vdhw

" data-title="НОВИЙ РІК І КАНІКУЛИ ЗАКОРДОНОМ">