НОВЕ ЗАСІДАННЯ КЛУБУ SPEAK UP!!!!

Учені зазначають, що для повсякденного спілкування людині необхідно знати 1,5-2 тис. слів англійською. Цього вистачить, щоб зрозуміти 90% інформації. Саме на закріплення таких умінь і було спрямоване чергове засідання мовного клубу Speak Up, яке мало місце 28.09.2023 у звичний час. Як відомо, мовні навички формуються у вільному спілкуванні іноземною мовою на прийнятні теми.
Цього разу здобувачі освіти факультету іноземних мов мали не лише можливість удосконалити свій лінгвістичний досвід за допомогою перегляду фільму мовою оригіналу, а й продемонструвати фахові навички.

Так, члени студентського самоврядування факультету іноземних мов, зокрема студент 2 курсу Володимир Гордашевський, продемонстрували кілька вправ на закріплення лексики та організували бесіду із однодумцями на основі проблем, піднятих у фільмі.

Якщо ви теж бажаєте вдосконалити, показати свої навички володіння англійською мовою, запрошуємо вас доєднатися до нашої молодої креативної команди!!!!
Фото 1а

" data-title="НОВЕ ЗАСІДАННЯ КЛУБУ SPEAK UP!!!!">