28 вересня 2023 року на факультеті іноземних мов відбулася настановча конференція з навчальної педагогічної практики для здобувачів вищої освіти ОС «бакалавр» денної форми навчання ІІ курсу 24с групи та ІІІ курсу 31, 32 та 33 груп, які навчаються за спеціальністю 014.021 Середня освіта. Англійська мова і література.
Керівник практик по факультету іноземних мов кандидат педагогічних наук, доцент Олена Павлівна Бевз ознайомила присутніх з наказом ректора УДПУ імені Павла тичини доктора педагогічних наук, професора Олександра Івановича Безлюдного про направлення здобувачів на практику, які у цьому навчальному семестрі матимуть можливість здійснювати їхній професійний розвиток у реальних умовах освітнього процесу у закладах загальної середньої освіти міста Умані та за місцем проживання або працевлаштування, та призначення групових керівників – методистів з англійської мови, викладачів кафедри англійської мови та методики її навчання доктора педагогічних наук, професора Олега Станіславовича Комара, кандидата педагогічних наук, доцента Ірину Сергіївну Постоленко, кандидата педагогічних наук, доцента Альону Валеріївну Солодчук, кандидата педагогічних наук, доцента Якова Анатолійовича Бойка, ст.викладача Олену Валентинівну Галай.
Етап навчальної педагогічної практики «Асистент вчителя» відбувається 1 раз на тиждень (один повний день мінімум 4 аудиторні години). Під час перебування у закладах освіти в ролі помічника вчителя англійської мови здобувачі вищої освіти займаються плануванням, мікровикладанням та надають посильну допомогу вчителям англійської мови, за якими вони закріплені, а також виконують завдання для спостереження, розроблені робочою групою спільного проекту МОН України та Британської ради в Україні «Шкільний вчитель нового покоління» в рамках типової програми з методики навчання англійської мови, за якою студенти опановують згадану дисципліну.
Групові керівники провели для здобувачів своїх груп інструктаж з техніки безпеки і охорони праці, наголосили на необхідності виконувати вимоги щодо забезпечення безпеки життєдіяльності в умовах надзвичайних ситуацій (у т. ч. щодо порядку дій під час оголошення сигналу «Повітряна тривога») на базі проходження практики.

" data-title="НАВЧАЛЬНА ПЕДАГОГІЧНА ПРАКТИКА ЗДОБУВАЧІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ ОС «БАКАЛАВР» ІІс та ІІІ КУРСІВ">