НЕЗВИЧАЙНІ ТРАДИЦІЇ СВЯТКУВАННЯ НОВОГО РОКУ

Чи святкували ви коли-небудь новорічне свято в купальниках та легких шортах? Ні? А от в Австралії це цілком реально! До австралійців Дід Мороз з’являється не в традиційній шубі, а в… купальному костюмі. Більше того, приїжджає не на санчатах чи лижах, а на новенькому скутері. В новорічну ніч у цій країні повсюди феєрверки та яскраві вогні. Новий рік жителі Австралії воліють зустрічати не вдома, а на вулицях, пляжах, у ресторанах і кафе. Тому свято проходить шумно і весело!
Мал.1 Таїландці зустрічають Новий рік три рази — в лютому, квітні та січні (1 числа). Свято в Таїланді можна провести на пляжі, милуючись грандіозним вогняним шоу. Першого січня тут прийнято обливати один одного водою. Наступні три дні тайці ходять у гості і дарують всім подарунки. Тож не дивуйтеся, якщо в Таїланді якийсь загадковий незнайомець подарує вам маленький сувенір — це традиція.

Мал. 2 Японці до Нового року запасаються невеликими бамбуковими граблями. «Невже в новорічну ніч усі вони тяжко працюють?» — запитаєте ви. А от і ні. Граблі їм потрібні для того, щоб загрібати щастя.
Мал. 3 Друзі, а ви знаєте, що французи страшенно полюбляють солодощі? У новорічний пиріг вони часто запікають боби. Той, кому дістався такий сюрприз, стає «бобовим королем». Тому друзі та родичі повинні виконувати його жартівливі забаганки протягом усього новорічного вечора.
Мал. 4

" data-title="НЕЗВИЧАЙНІ ТРАДИЦІЇ СВЯТКУВАННЯ НОВОГО РОКУ">