НЕЗВИЧАЙНЕ ЗАНЯТТЯ З ПРАКТИКИ УСНОГО І ПИСЕМНОГО МОВЛЕННЯ

11 листопада 2015 року студенти 32 групи факультету іноземних мов спільно з викладачем, кандидатом філологічних наук, доцентом Сушкевич О.В. провели цікаве підсумкове заняття з ПУПМ на тему «Man and Movies». Заняття проходило у формі дискусії трьох питань. Обговорення мало тематичний характер, а атмосферу затишку та невимушеності доповнювали теплий чай та цукерки з печивом.

mcgv5Nuetxs Крім того, підгрупа проявила неабиякий творчий підхід до вивченої теми. Адже на завершення вони самостійно намалювали та розіграли мультфільм на мотиви історії «Красуня і Чудовисько», використовуючи при цьому активний словниковий запас.

m4BGqTC2eSI
Викладач, Ольга Валентинівна, надала студентам неабияку допомогу і охоче долучалася до обговорення та безпосередньо до створення самого мультфільма.

lIEOictFF60

Студенти цікаво та з користю провели дискусію, адже кожен зміг поділитися своїми думками щодо визначеї теми, послухати рекомендації та побажання інших, що дало змогу добре засвоїти вивчений матеріал.

загружено (1)

" data-title="НЕЗВИЧАЙНЕ ЗАНЯТТЯ З ПРАКТИКИ УСНОГО І ПИСЕМНОГО МОВЛЕННЯ">