НАСТАНОВЧА КОНФЕРЕНЦІЯ З НАВЧАЛЬНОЇ ПРАКТИКИ НА ІV КУРСІ

12 листопада 2015 року на факультеті іноземних мов відбулася настановча конференція з навчальної практики для студентів 4 курсу. З вітальним словом до студентів звернулася декан факультету к.п.н., доцент, заслужений працівник освіти України Надія Михайлівна Бріт. Вперше студенти матимуть змогу давати уроки з англійської мови та проводити виховні заходи з фахової дисципліни.
D>B> Заступник декана з питань педагогічної практики к.п.н., доцент Олена Павлівна Бевз проінформувала студентів про розподіл по школах міста та ознайомила з програмою практики й необхідними звітними матеріалами. Присутні на конференції групові керівники – методисти з англійської мови від кафедри англійської мови та методики її викладання Капелюшна Тетяна Вікторівна, Бондарук Яна Володимирівна, Шульга Наталія Володимирівна, Бойко Яків Анатолійович, Зозуля Людмила Михайлівна, Козир Олена Анатоліївна, Пентій Крістіна Олегівна, Кравченко Ярослава Геннадіївна, Старовойтова Олена Володимирівна, Слободяник Олександр Олександрович дали вичерпні відповіді на запитання студентів та побажали їм натхнення, відваги та набуття професійного досвіду.

" data-title="НАСТАНОВЧА КОНФЕРЕНЦІЯ З НАВЧАЛЬНОЇ ПРАКТИКИ НА ІV КУРСІ">