Які б плани Ви не будували на майбутнє, зі знаннями німецької мови Ви створите для себе безмежні можливості. Вчити німецьку означає здобувати навички, з якими Ви можете поліпшити якість свого професійного і приватного життя:

1. Україна дізналася, що східний сусід – лютий ворог, і буде посилювати співпрацю з західними європейськими державами, серед яких Німеччина, Австрія, Швейцарія, Ліхтенштейн та Люксембург. Державною мовою цих країн де юре є німецька, а поширена де факто також у Бельгії, Данії, Італії та інших країнах.
2. Відтепер Україна має офіційний статус кандидата у члени Євросоюзу. Німецька мова є однією з основних та найпопулярніших європейських мов (серед 24 лише англійська, німецька та французька мають вищий статус «процедурних» мов Європейської Комісії).
3. Знати лише англійську – замало. Цікаво дізнатися, що програмою НУШ (нової української школи) передбачено поступове збільшення кількості годин з англійської мови, і невдовзі випускник 12 класу буде володіти нею на рівні В2! Родзинкою на факультеті іноземних мов є вивчення саме другої іноземної мови, адже англійську в наш час знають майже всі. Щороку зростає кількість учнів, які обирають німецьку як першу, другу чи третю іноземну мову у закладах освіти, адже розуміють, що вона покращить їх шанси на ринку праці!
4. Досвідчені та творчі викладачі факультету іноземних мов. Вивчення дисциплін «Практичний курс німецької мови», «Практична граматика німецької мови», «Практична фонетика німецької мови», «Лінгвокраїнознавство країн другої іноземної мови (німецької)», «Методика навчання другої іноземної мови (німецької)» на бакалавраті та магістратурі забезпечують досвідчені викладачі секції німецької мови, які постійно підвищують кваліфікацію, беручи участь у проєктах Гете Інституту (Goethe-Institut) та Німецької служби академічних обмінів (DAAD – Deutscher Akademischer Austauschdienst).
5. Цікаве навчання. Студенти, які обрали німецьку мову як другу іноземну, вже з другого курсу поринають у світ Гете: активно працюють на заняттях, за комп’ютерами, готуються дома, беруть участь у конкурсах літературних перекладів, олімпіадах, щорічному традиційному заході «Німецька осінь» та подорожують до німецькомовних країн. А в період дистанційного навчання продовжують вивчати мову Гете за допомогою середовища Moodle та відео занять у Google Meet.
6. Покращення шансів на ринку праці. З педагогічною освітою та знаннями німецької мови Ви зможете працювати вчителем / викладачем у державних або приватних закладах освіти різних рівнів, репетитором, перекладачем тощо. Оскільки Німеччина є найбільшою країною-експортером у Європі та багато міжнародних підприємств мають свої штаб-квартири у Німеччині – це лише посилює німецько-українську співпрацю. Отже, зі знаннями німецької мови Ви поліпшуєте свої професійні шанси в німецьких фірмах у Вашій країні та за кордоном. Хороші знання німецької мови зроблять з Вас продуктивного співробітника для роботодавця, який має ділові відносини на глобальному рівні.
7. Лідерство німецькомовних країн у Європі. Німецькою мовою говорить найбільша кількість людей у ЄС, а 18% всіх книг у світі видаються німецькою мовою. Вивчаючи її, можна познайомитися з важливим політичним, науковим та культурним регіоном Центральної Європи.
8. Вчити німецьку мову не важче, ніж інші мови, але вона знаходиться на другому місці (!) по вживаності в наукових виданнях та веде до культурного порозуміння. Знати німецьку мову означає розуміти життя, бажання та мрії людей у німецькомовних країнах з їхніми мультикультурними суспільствами.
9. Німецька – це мова Ґете, Кафки, Ніцше, Фрейда, Ейнштейна а також Моцарта, Баха, Бетховена, та багатьох інших культурних діячів, педагогів, науковців, винахідників, казкарів тощо.
10. Наука і дослідження: Німеччина – друга за важливістю мова науки. За своїм внеском в дослідження і розвиток Німеччина перебуває на третьому місці у світі і надає дослідницькі стипендії іноземним науковцям.
11. Комунікація: розвиток в галузях медіа, інформаційних та комунікаційних технологій створює потребу в багатомовній комунікації. Низка важливих веб-сторінок ведеться німецькою мовою. За річним показником виданих нових книг Німеччина знаходиться на 6-му місці серед 87 країн світу та на 1-му місці в Європі. Тому завдяки знанням німецької мови розширений доступ до інформації стане для Вас відкритим.
12. Чекаємо туристів з німецькомовних країн до України після нашої перемоги! Адже вони – найактивніші туристи. Саме німці відвідують найбільшу кількість інших країн. Впевнені, що перемога за нами, і до нас також приїде значна кількість туристів з німецькомовних країн милуватися красою та багатством України!

Також пропонуємо послухати, чому наші студенти факультету іноземних мов обрали німецьку мову!

" data-title="НЕ ЗНАЄТЕ НАВІЩО ВИВЧАТИ НІМЕЦЬКУ МОВУ НА ФАКУЛЬТЕТІ ІНОЗЕМНИХ МОВ? – У ВАС Є БІЛЬШЕ 12 ПРИЧИН!">