А ЧИМ ДЛЯ ВАС Є ФАКУЛЬТЕТ ІНОЗЕМНИХ МОВ?

Що таке «Факультет іноземних мов» для студентів? Це три слова, наповнені працелюбністю, талантами, успіхом, яскравими моментами та життєвими уроками. Це безперечна перевага, постійна невтомна праця, активне студентське життя…..
Невід’ємною частиною “нас” є велика кількість пропозицій навчання за кордоном, що визначає не лише рівень успішності та перспективності факультету, а й бажання студентів досягти успіху, вдосконалювати себе.
У досягненні поставленої мети студентам допомагають досвідчені викладачі, які не лише підвищуюють рівень їх мовної компетенції, а й також дають необхідні життєві поради.
Ви коли-небудь помічали наскільки наші студенти унікально-талановиті?
Власна music band, танцюристи різних стилів, художники, коміки……одним словом – генератори ідей.
А Ви теж хочете бути частинкою факультету іноземних мов УДПУ імені Павла Тичини? Тоді ласкаво просимо до нашої дружньої родини!

" data-title="А ЧИМ ДЛЯ ВАС Є ФАКУЛЬТЕТ ІНОЗЕМНИХ МОВ?">

Ви коли-небудь помічали наскільки наші студенти унікально-талановиті?