НАВЧАННЯ СТУДЕНТІВ ІЗ ТУРКМЕНІСТАНУ НА ФАКУЛЬТЕТІ ІНОЗЕМНИХ МОВ

з закордонними навчальними закладами. Починаючи з 2014 року на ФІМ мають нагоду навчатись студенти з Туркменістану. Вони опановують програму бакалавра, а також можуть продовжити, за бажанням, навчання у магістратурі факультету.
У 2019-2020 навчальному році на ФІМ отримують вищу освіту 45 студентів з Туркменістану. Голова земляцтва ФІМ Гурбанназаров Мейліс постійно співпрацює з адміністрацією факультету аби полегшити адаптацію студентів-туркменів до навчання та загалом до проживання в нашому місті. Крім навчального процесу студенти беруть активну участь у культурному житті факультету. Студенти ФІМ долучаються до культури Туркменістану, звичаїв, традицій, свят. Одним з основних свят для цієї мусульманської країни є Новруз Байрам – свято, що відзначається 21-22 березня і символізує початок весни, пробудження землі.

" data-title="НАВЧАННЯ СТУДЕНТІВ ІЗ ТУРКМЕНІСТАНУ НА ФАКУЛЬТЕТІ ІНОЗЕМНИХ МОВ">

Факультет іноземних мов УДПУ імені Павла Тичини впродовж багатьох років підтримує тісні стосунки