НАВЧАННЯ СТУДЕНТІВ ФАКУЛЬТЕТУ ІНОЗЕМНИХ МОВ ЗА ПОДВІЙНИМ ДИПЛОМОМ У БУДАПЕШТІ

Так як я поїхала до Будапешту навчатись, розповім вам більше про навчання. Навчання однозначно мені подобається, нові знайомства, друзі, люди різних національностей, від яких змінюється світогляд та починаєш дивитись на світ та людей по-іншому. Хоча навчання було онлайн, воно було не менш цікавим, особливо коли викладачі починають жартувати на парах. Також, немає необхідності прокидатись о 6 ранку, щоб піти на пару, а за 10 хвилин до початку пари.

Звичайно, я теж дуже чекаю моменту, коли закінчиться карантин і я зможу повністю насолодитись атмосферою студентського життя. Тому я раджу не витрачати час та використати всі шанси, які вам дає життя максимально. Приїжджайте до Будапешту, вас тут зустрінуть тепло та привітно!

Анастасія Сердюкова,
32 група, факультет іноземних мов УДПУ імені Павла Тичини

" data-title="НАВЧАННЯ СТУДЕНТІВ ФАКУЛЬТЕТУ ІНОЗЕМНИХ МОВ ЗА ПОДВІЙНИМ ДИПЛОМОМ У БУДАПЕШТІ">

Будапешт — це однозначно місто контрастів, як би банально ця фраза не звучала. Історичні будівлі виділяються серед невеликої кількості зовсім нових будівель; тихе та спокійне європейське життя вдень, галасливі вечірки та атмосферний Будапешт – вночі. Порівнювати можна нескінченну кількість разів, тому для того щоб проникнутись цією атмосферою ви обов‘язково маєте відвідати це місто.

Анастасія Сердюкова,
32 група, факультет іноземних мов УДПУ імені Павла Тичини