НАВЧАЛЬНІ ТЕХНОЛОГІЇ У ВИКЛАДАННІ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ ВІД БРИТАНСЬКОЇ РАДИ

Кафедра англійської мови та методики її викладання знаходиться в постійному пошуці нових форм організації академічної діяльності, яка є пріоритетним напрямом розвитку вищих закладів освіти.

Сучасні технології навчання, які використовуються викладачами кафедри у навчальному процесі при викладанні фахових дисциплін, зорієнтовані на особистість студента, створення умов для його самовираження і розвитку, при якому прагнення постійно оптимізувати навчальний процес з урахуванням особливостей інформаційного суспільства зумовлює потребу в нових технологіях навчання.

Факультет іноземної філології багато років співпрацює із Британською Радою, яка є провідним експертом у викладанні англійської мови, а її методичні рекомендації, курси професійної підтримки допомагають ефективно викладати англійську мову як іноземну.
Викладачі кафедри англійської мови та методики її викладання – канд.пед.наук, доцент Гембарук А.С., канд.пед.наук, доцент Бевз О.П., викладач Візняк І.В. були слухачами онлайн-курсів від Британської ради – “Навчальні технології” (“Learning Technologies for the Classroom”) в період з 22.11.2013 по 16.02.2014.

Мета онлайн-курсу полягала в ознайомленні викладачів із основними технологіями, які можуть використовуватися на заняттях англійською мовою, ефективно залучаючи та мотивуючи студентів до вивчення іноземних мов.

Курс демонструє, як інтегрувати навчальні технології в заняття з англійської мови, допоміг зрозуміти, як і чому навчальні технології використовуються в освіті та ознайомив із існуючими сьогодні навчальними технологіями, а також практичному застосуванні технологій в навчальних аудиторіях.

Викладачі кафедри успішно завершили курс навчання, що засвідчують сертифікати.

БРИТАНСЬКА РАДА КУРСИ

" data-title="НАВЧАЛЬНІ ТЕХНОЛОГІЇ У ВИКЛАДАННІ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ ВІД БРИТАНСЬКОЇ РАДИ">

Викладачі кафедри успішно завершили курс навчання, що засвідчують сертифікати.

БРИТАНСЬКА РАДА КУРСИ