КУРСИ ІНОЗЕМНИХ МОВ – НОВИЙ СТАРТ

17 лютого 2014 року на кафедрі іноземних мов розпочали свою роботу курси іноземних мов.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

У цьому семестрі курси проводяться за наступними рівнями : англійська мова – Elementary (викладач – Щербань Ірина Юріївна), Pre-Intermediate (викладач – Комісаренко Тетяна Михайлівна), Intermediate (викладач – Бойчевська Ілона Борисівна), Advanced (IELTS) (викладач – Заболотна Оксана Адольфівна); німецька мова – викладач Веремюк Людмила Леонідівна.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Курси проводяться щопонеділка, щосереди та щоп’ятниці о 16.00 та о 17.40.

Отож запрошуємо всіх бажаючих до вивчення іноземних мов!!!

" data-title="КУРСИ ІНОЗЕМНИХ МОВ – НОВИЙ СТАРТ">

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Курси проводяться щопонеділка, щосереди та щоп’ятниці о 16.00 та о 17.40.

Отож запрошуємо всіх бажаючих до вивчення іноземних мов!!!