Навчальна педагогічна практика триватиме чотири тижні, під час яких студенти-практиканти відвідуватимуть й аналізуватимуть уроки та позаурочні виховні заходи вчителів англійської мови, розроблятимуть і проводитимуть фрагменти уроків з англійської мови.
Груповий керівник практики провела для здобувачів інструктаж з техніки безпеки і охорони праці, особливо наголошуючи на необхідності виконувати вимоги щодо забезпечення безпеки життєдіяльності в умовах надзвичайних ситуацій, зокрема щодо порядку дій під час оголошення сигналу «Повітряна тривога» на базі проходження практики.
Бажаємо успішного проходження практики та розвитку професійних умінь!

" data-title="НАВЧАЛЬНА ПЕДАГОГІЧНА ПРАКТИКА ЗДОБУВАЧІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ ОС «БАКАЛАВР» ЗАОЧНОЇ ФОРМИ НАВЧАННЯ ІІс та ІІІ КУРСІВ">

У першому семестрі 2023-2024 н./р. навчальна педагогічна практика для здобувачів вищої освіти ОС «бакалавр» денної форми навчання ІІ курсу 22зс групи та ІІІ курсу 31з групи, які навчаються за спеціальністю 014.021 Середня освіта. Англійська мова і література триватиме з 23 жовтня до 19 листопада 2023 року. 19 жовтня 2023 року на факультеті іноземних мов відбулася настановча конференція під час якої керівник практик по факультету іноземних мов кандидат педагогічних наук, доцент Олена Павлівна Бевз ознайомила присутніх з наказом ректора УДПУ імені Павла тичини доктора педагогічних наук, професора Олександра Івановича Безлюдного про направлення здобувачів на практику та призначення групового керівника – методиста з англійської мови, кандидата педагогічних наук, доцента кафедри англійської мови та методики Альону Валеріївну Солодчук.

Бажаємо успішного проходження практики та розвитку професійних умінь!