НАУКОВО-ДОСЛІДНИЦЬКА ПРАКТИКА ЗДОБУВАЧІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ ОС «МАГІСТР» Ім КУРСУ

8 квітня 2024 року на факультеті іноземних мов відбулася настановча конференція з науково-дослідницької практики для здобувачів вищої освіти ОС «магістр» денної форми навчання Ім курсу 154пхф групи, які навчаються за спеціальністю 035.041 Філологія. Германські мови та література (переклад включно), перша – англійська за присутності декана факультету, керівника практик по факультету, гаранта освітньої програми, методистів та керівника групи на час практики – викладачів кафедри теорії та практики іноземних мов.

З наказом ректора університету професора Олександра Івановича Безлюдного про направлення здобувачів на науково-дослідницьку практику та призначення методистів з практики присутніх ознайомила керівник практик по факультету, кандидат педагогічних наук, доцент Олена Павлівна Бевз.

Доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри теорії та практики іноземних мов Ірина Олександрівна Білецька окреслила програму практики та детально характеризувала звітні матеріали, які здобувачі вищої освіти мають надати у триденний термін по закінченню практики. Ірина Олександрівна зауважила, що інтеграція загальної і професійної освіти на базі дослідницької діяльності сприяє значному підвищенню мотивації до отримання знань і формуванню відповідних компетентностей, є стимулом оновлення змісту освіти в цілому. Вона підкреслила, що проходження здобувачами вищої освіти науково-дослідницької практики зорієнтоване на отримання основних результатів науково-дослідної роботи. Для студента-магістранта важливо не тільки знати основні положення, характерні для магістерського дослідження, але й мати загальне уявлення про методологію наукової діяльності, набути досвіду в організації своєї роботи, у використанні методів наукового пізнання та застосуванні логічних законів і правил.

Бажаємо нашим магістрантам плідної роботи!

" data-title="НАУКОВО-ДОСЛІДНИЦЬКА ПРАКТИКА ЗДОБУВАЧІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ ОС «МАГІСТР» Ім КУРСУ">

Бажаємо нашим магістрантам плідної роботи!