24.02.2020

НАСТАНОВЧА КОНФЕРЕНЦІЯ З НАВЧАЛЬНОЇ ПРАКТИКИ

10.11.2014 Uncategorized

10 листопада 2014 року на факультеті іноземної філології відбулася настановча конференція з навчальної практики для студентів 4 курсу. Декан факультету к.п.н., доцент, заслужений працівник освіти України Надія Михайлівна Бріт привітала студентів із початком практики та висловила сподівання щодо її якісного і натхненного проходження.

практика1

Заступник декана з питань педагогічної практики к.п.н., доцент Олена Павлівна Бевз проінформувала студентів про розподіл по школах міста та ознайомила з програмою практики й необхідними звітними матеріалами. Присутні на конференції групові керівники – методисти з англійської мови від кафедри англійської мови та методики її викладання та кафедри іноземних мов Пентій Крістіна Олегівна, Кравченко Ярослава Геннадіївна, Горячковська Ольга Валентинівна, Скрипник Альона Валеріївна, Старовойтова Олена Володимирівна, Пономарьова Оксана Андріївна, Шульга Наталія Володимирівна та Слободяник Олександр Олександрович побажали студентам натхнення, відваги та набуття професійного досвіду.

практика 2014