Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини
ФАКУЛЬТЕТ ІНОЗЕМНИХ МОВ
10.12.2019
Офіційний сайт УДПУ

ЗУСТРІЧ З БАТЬКАМИ ПЕРШОКУРСНИКІВ

09.11.2014 Uncategorized

07 листопада 2014 року на факультеті іноземної філології відбулися батьківські збори, присвячені питанню адаптації студентів-першокурсників до навчання в університеті.

батькыввськы збори1

Декан факультету кандидат педагогічних наук, доцент Надія Бріт розповіла про специфіку діяльності факультету, який перебуває в постійній динаміці в умовах сучасного глобалізованого суспільства.

батькыськы збори4

Заступник декана з навчальної роботи Людмила Зозуля проаналізувала результати моніторингу успішності та якості знань першокурсників, окресливши шляхи розв’язання питань академічного характеру.

батькывськы збори3

Заступник декана з гуманітарно-соціалізаційних питань кандидат педагогічних наук, доцент Алла Гембарук зупинилась на організаційно-дисциплінарних аспектах та проінформувала батьків про участь першокурсників у різноманітних позанавчальних заходах, які дали змогу виявити та розвинути творчі нахили студентів.

батькыськы збори2

Заступник декана з питань міжнародної діяльності кандидат філологічних наук, доцент Петро Грабовий окреслив перспективи участі студентів-першокурсників у міжнародних культурно-освітніх програмах.

батькывськы збори 2014

Куратори груп 1 курсу Анна Підгаєцька, Яна Бондарук, Оксана Пономарьова, Катерина Кравченко, Анна Кришко з готовністю відповіли на численні запитання батьків, пов’язані з різними аспектами університетського життя.