НАЛЕЖНА ПІДГОТОВКА ДО ЗНО – ЗАПОРУКА УСПІХУ!

23 листопада 2018 року на факультеті іноземних мов кафедрою англійської мови та методики її навчання було проведено другу сесію експрес-курсу підготовки до ЗНО з англійської мови. Учасниками тренінгу були понад 50 учнів 11-х класів загальноосвітніх шкіл міста та району.
Семінар-тренінг провела доцент кафедри англійської мови та методики її навчання Ірина Холод. Головною метою семінару було ознайомити учасників з особливостями виконання кластеру «Письмо», форматом писемних повідомлень, друкованими та онлайн джерела для успішної підготовки до ЗНО з англійської мови.
Наступна сесія експрес-курсів запланована на 21 грудня 2018 року.

" data-title="НАЛЕЖНА ПІДГОТОВКА ДО ЗНО – ЗАПОРУКА УСПІХУ!">

Наступна сесія експрес-курсів запланована на 21 грудня 2018 року.