ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ НА ФАКУЛЬТЕТІ ІНОЗЕМНИХ МОВ

Традиційно кожного року у листопаді на факультеті іноземних мов відбувається день відкритих дверей, на який запрошуються учні 11 класів, вчителі, батьки, студенти, які закінчують навчання в коледжах. Нинішнього року день відкритих дверей відбувся 23 листопада, факультет радісно зустрічав гостей у лекційній аудиторії.
Зустріч із абітурієнтами була проведена деканом факультету іноземних мов, кандидатом педагогічних наук, доцентом Іриною Постоленко, яка розповіла про особливості навчання на факультеті, його історію і сьогодення, перспективи на майбутнє. Деканом також були озвучені освітні програми, за якими відбувається набір на навчання на факультет іноземних мов.
Координатор з профорієнтаційної роботи факультету Ольга Комар розповіла присутнім про умови вступу та новації вступної кампанії 2019 року. Було зазначено, які сертифікати потрібні для вступу на факультет, які дати відведені на складання ЗНО, як подавати документи для вступу.
Також на зустрічі з абітурієнтами була присутня координатор з міжнародної діяльності університету, а також факультету, кандидат філологічних наук, доцент Ольга Сушкевич, яка розповіла про програми подвійного диплому, та зробила презентацію програм академічної мобільності студентів, які навчаються на факультеті. Координатором було відзначено, що наразі факультет має велику кількість програм стажування та навчання за кордоном.
На зустрічі була також присутня студентка 4 курсу факультету іноземних мов Марія Денисюк, яка поділилася досвідом свого навчання в університеті Порту (Португалія). Марія підкреслила важливість володіння іноземними мовами, якщо ви бажаєте навчатися за кордоном, а також підтвердила, що студенти, які навчаються на факультеті іноземних мов, отримують високий рівень знань та гідно представляють себе в університетах світу.
Студдекан факультету іноземних мов, студентка 4 курсу Юлія Гурак розповіла про роботу студентського активу факультету, про позанавчальну діяльність та можливості цікавого дозвілля на факультеті.
Шановні абітурієнти! Запрошуємо Вас на навчання на факультет іноземних мов! Будемо раді бачити Вас частиною нашої великої і дружньої факультетської родини!

" data-title="ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ НА ФАКУЛЬТЕТІ ІНОЗЕМНИХ МОВ">