EnglishUkrainian

ФАКУЛЬТЕТ ІНОЗЕМНИХ МОВ

Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини

НАГОРОДЖУЄМО КРАЩИХ

Переглядів 9
20 лютого напередодні Міжнародного дня рідної мови на факультеті іноземної філології відбулося нагородження переможців І вузівського туру предметної олімпіади з німецької та французької мови.

Грамоти переможцям вручила декан факультету іноземної філології, кандидат педагогічних наук, Заслужений працівник освіти України Бріт Надія Михайлівна.

німецька олімпіада1
Згідно рішення членів журі переможцями олімпіади з німецької мови серед студентів ІV курсу визнано:
І місце – Драчук Елеонора (42 група)
ІІ місце – Гуменюк Олена (41 група)
ІІІ місце – Боброва Юлія (41 група) та Голімбієвська Тетяна (42 група)

V курсу:
І місце – Бевз Наталія (51 група)
ІІ місце – Кирищук Наталія (51м група) та Ратушна Тетяна (51 група)
ІІІ місце – Михайловська Тетяна (51 група) та Огнива Людмила (51 група)

німецька олімпіада3

Переможці олімпіади з французької мови серед студентів ІV курсу:
І місце – Осадча Олена (43 група)
ІІ місце – Крива Анна (44 група)
ІІІ місце – Вельган Лариса (43 група).

Переможцями серед студентів V курсу стали:
І місце – Руденко Тетяна (52 група)
ІІ місце – Чернявська Ірина (52 група)
ІІІ місце – Риженкова Анастасія (52 група)

французька ОЛІМПІАДА
Засідання відбулося за присутності викладачів кафедри теорії та практики іноземних мов та студентів 4, 5 курсу і магістрантів.

З заключним словом виступив кандидат філологічних наук, доцент кафедри теорії та практики іноземних мов Комар Олег Станіславович, який побажав студентам подальших успіхів у вивченні мов.

німецька олімпіада4

ОЛІМПІАДА5

" data-title="НАГОРОДЖУЄМО КРАЩИХ">

20 лютого напередодні Міжнародного дня рідної мови на факультеті іноземної філології відбулося нагородження переможців І вузівського туру предметної олімпіади з німецької та французької мови.

Грамоти переможцям вручила декан факультету іноземної філології, кандидат педагогічних наук, Заслужений працівник освіти України Бріт Надія Михайлівна.

німецька олімпіада1
Згідно рішення членів журі переможцями олімпіади з німецької мови серед студентів ІV курсу визнано:
І місце – Драчук Елеонора (42 група)
ІІ місце – Гуменюк Олена (41 група)
ІІІ місце – Боброва Юлія (41 група) та Голімбієвська Тетяна (42 група)

V курсу:
І місце – Бевз Наталія (51 група)
ІІ місце – Кирищук Наталія (51м група) та Ратушна Тетяна (51 група)
ІІІ місце – Михайловська Тетяна (51 група) та Огнива Людмила (51 група)

німецька олімпіада3

Переможці олімпіади з французької мови серед студентів ІV курсу:
І місце – Осадча Олена (43 група)
ІІ місце – Крива Анна (44 група)
ІІІ місце – Вельган Лариса (43 група).

Переможцями серед студентів V курсу стали:
І місце – Руденко Тетяна (52 група)
ІІ місце – Чернявська Ірина (52 група)
ІІІ місце – Риженкова Анастасія (52 група)

французька ОЛІМПІАДА
Засідання відбулося за присутності викладачів кафедри теорії та практики іноземних мов та студентів 4, 5 курсу і магістрантів.

З заключним словом виступив кандидат філологічних наук, доцент кафедри теорії та практики іноземних мов Комар Олег Станіславович, який побажав студентам подальших успіхів у вивченні мов.

німецька олімпіада4

ОЛІМПІАДА5