EnglishUkrainian

Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини

МУЗЕЙ, ЯК ХРАНИТЕЛЬ ІСТОРІЇ НАШОГО УНІВЕРСИТЕТУ

Переглядів 9
18 листопада, 15 група факультету іноземної філології разом із куратором Єлизаветою Панченко  відвідала музей університету, завдяки чому студенти змогли познайомитися з історією нашого навчального закладу, частиною якого вони уже стали.

музей
Екскурсія, яку провела Наталія Дерев’янко, була надзвичайно цікавою і пізнавальною.

музей1
Студенти визнали, що будуть іще з більшою гордістю навчатися в Уманському державному педагогічному університеті, а також висловили щиру надію на те, що вони стануть гідними його представниками.

" data-title="МУЗЕЙ, ЯК ХРАНИТЕЛЬ ІСТОРІЇ НАШОГО УНІВЕРСИТЕТУ">

музей