Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини
ФАКУЛЬТЕТ ІНОЗЕМНИХ МОВ
10.12.2019
Офіційний сайт УДПУ

ПЕРШІ БАТЬКІВСЬКІ ЗБОРИ

25.11.2013 Uncategorized

22 листопада 2013 року на факультеті іноземної філології відбулися батьківські збори, присвячені питанню адаптації студентів-першокурсників до навчання в університеті.

батьківські збори1

Декан факультету кандидат педагогічних наук, доцент Надія Бріт розповіла про специфіку діяльності факультету, який перебуває в постійній динаміці в умовах сучасного глобалізованого суспільства.

батьківські збори 5

Заступник декана з навчальної роботи кандидат педагогічних наук, доцент Ірина Суржикова проаналізувала результати моніторингу успішності та якості знань першокурсників, окресливши шляхи розв’язання питань академічного характеру.

батьківські збори 3

Заступник декана з гуманітарно-соціалізаційних питань кандидат педагогічних наук, доцент Алла Гембарук зупинилась на організаційно-дисциплінарних аспектах та проінформувала батьків про участь першокурсників у різноманітних позанавчальних заходах, які дали змогу виявити та розвинути творчі нахили студентів.

батьківські збори 4

Заступник декана з питань міжнародної діяльності кандидат філологічних наук, доцент Петро Грабовий окреслив перспективи участі студентів-першокурсників у міжнародних культурно-освітніх програмах.

батьківські збори

Куратори груп 1 курсу Олена Галай, Ірина Візняк, Інна Лаухіна, Юля Суржикова, Єлизаветта Заболотна з готовністю відповіли на численні запитання батьків, пов’язані з різними аспектами університетського життя.

батьківські збори 2