КУРСИ ІНОЗЕМНИХ МОВ НА ФАКУЛЬТЕТІ

З метою всебічної підготовки слухачів до іншомовної діяльності у формі додаткових платних послуг на факультеті іноземних мов УДПУ імені Павла Тичини функціонують курси іноземних мов (англійська, німецька та французька мови). Зарахування на курси здійснюється на підставі результатів пробного тестування, яке засвідчує вхідний рівень володіння іноземною мовою. Навчання на курсах іноземних мов відбувається упродовж 6 місяців: з 01 листопада по 31 травня, січень місяць – канікули; заняття проводяться в позаурочний час, форма навчання – вечірня, по три аудиторні години двічі на тиждень або дві аудиторні години тричі на тиждень. Обсяг навантаження – 160 годин / 6 кредитів ECTS.
Навчання здійснюється за такими напрямами:
— вивчення іноземної мови за різними рівнями (А1- В2);
— підготовка до складання міжнародних іспитів.
Загальна мовна підготовка здійснюється з метою розвитку компетентностей з іноземної мови за чотирма видами мовленнєвої діяльності (говоріння, аудіювання, письмо та читання) за допомогою найкращих навчальних комплексів, розроблених провідними видавництвами Великобританії (Oxford University Press, Cambridge University Press, Macmillan, Longman Pearson). Слухачі курсів мають можливість дізнатися про культурні та краєзнавчі особливості англомовних та німецькомовних країн. Окрема увага приділяється використанню технічних засобів навчання та розвитку комунікативних здібностей. Слухачі, які засвоїли програму курсів отримують сертифікати. Навчання на курсах платне.
Отож, вивчайте іноземні мови з нами!
Контактні дані:
УДПУ імені Павла Тичини
кафедра іноземних мов
(навчально-адміністративний корпус, ауд.5),
email: flc.fld.udpu.2017@gmail.com
тел.: 0660542662

" data-title="КУРСИ ІНОЗЕМНИХ МОВ НА ФАКУЛЬТЕТІ">

Навчання здійснюється за такими напрямами:
— вивчення іноземної мови за різними рівнями (А1- В2);
— підготовка до складання міжнародних іспитів.
Отож, вивчайте іноземні мови з нами!
Контактні дані:
УДПУ імені Павла Тичини