7.12.2019

КОМБІНОВАНЕ ЗАНЯТТЯ НА ТЕМУ «ЗДОРОВ’Я»

30.10.2013

Здоров’я не купиш — його розум дарує.

З таким гаслом було розпочато комбіноване заняття для студентів 23 та 24 груп факультету іноземної філології, проведене викладачами Деркач С.П., Зозуля Л.М., Старовойтова О.В.

IMG_1588

Мета заняття – закріпити лексичний запас слів з теми «Health» («Здоров’я»), перевірити сформовані комунікативні вміння студентів діалогічного мовлення з теми; формувати вміння працювати колективно; спонукати до здорового способу життя; виховувати толерантне відношення один до одного.

Студенти активно брали участь в обговоренні щодо важливості здорового способу життя, ставили міні-сценки «На прийомі у лікаря»,презентували свої плакати на тему «Здоров’я понад усе!».

Підсумок заняття був здійснений кожним студентом, в якому вони висловили свій проект «Здоров’я студента».

IMG_1556 IMG_1548 IMG_1536