HALLOWEEN ПОТРАПИВ І ДО НАС )

31 жовтня на факультеті іноземної філології відбувалося нетрадиційне для нас святкування Хеллоуіна. Завдяки старанням студентів І курсу, були виготовленні стіннівки, що прикрасили хол біля розкладу.

Також була оформлена цікава та яскрава виставка «світильників Джеків», які просто таки вражали своєю різноманітністю, оригінальністю та незвичністю. Жоден кабак не був схожий один на одного, а представлений був цілком широкий спектр робіт, починаючи від химерних, смішних, незграбних та, завершуючи дещо злими гримасами.

xyMOy4m4NHg

Проте на цьому святкування не завершилося, о 18.00 в гуртожитку №1 на секції № 24 студентським самоврядуванням був організований захід, присвячений Хеллоуіну. Студенти намагалися відтворити усі традиції проведення цього свята у США. Гості приходили у костюмах, із розмальованими обличчями та із традиційною фразою «trick-or-treat» за що отримували солодощі. Далі зі студентами була проведена пізнавальна вікторина, аби перевірити та поповнити їх знання про дане свято. За кожну правильну відповідь на питання студентам давали милу наклейку у формі «ліхтаря Джека», яка слугуватиме пам’яткою про проведений захід.

zqlV06Tixf4

І ось ми вже дійшли до найцікавішого – проведення психологічної гри «Мафія». Чудовим ведучим того вечора був студент IV курсу Делян Сергій, який зумів створити надзвичайну атмосферу та настільки зацікавити грою, що довелося проводити аж 4 тури. У кожному турі було обрано найкращих гравців. Тож ними стали:

• Сергій Заплатін,
  • Сергій Фріз,
  • Катерина Романенко,
  • Марина Божко.

UNJGfleJ3jc

GT3hAdbgkwg

На жаль, цього разу перемогла мафія, але мирні жителі обов’язково візьмуть ще матч-реванш та виборють свою перемогу.

Сподіваємося, що святкування Хеллоуіна не залишиться забутим в історії факультету.

матеріал підготувала Гуменюк Олена

" data-title="HALLOWEEN ПОТРАПИВ І ДО НАС )">