ІНТЕГРАТИВНІ ТИЖНЕВІ ШКОЛИ ПРИ ПОЗНАНСЬКОМУ УНІВЕРСИТЕТІ ІМЕНІ АДАМА МІЦКЕВИЧА

Кінець зими та початок весни 2023 року ознаменувалися активною співпрацею з Познанським Університетом імені Адама Міцкевича. Так, факультет іноземних мов УДПУ імені Павла Тичини мав можливість долучитися до роботи двох шкіл, присвячених сучасним нагальним викликам суспільства в розрізі освіти та наукових досліджень. Перша школа, яка відбувалася з 19 по 25 лютого була зорієнтована на проблему міждисциплінарності в навчанні та дослідженнях «Across disciplines: How to study in an interdisciplinary framework». До роботи у цій школі долучилися здобувачки вищої освіти Вікторія Балакірєва та Наталія Радзівелюк.  Друга школа «Culture and heritage», яка проходила з 26 лютого по 4 березня, була орієнтована на мовні, мовленнєві, зокрема, фонологічні, а також  культурологічні особливості англійської мови у світі. У цій школі працювали викладачі факультету іноземних мов Ірина Постоленко, Євгенія Процько, Ольга Сушкевич, Ольга Жупаник, а також здобувачі вищої освіти Аліна Лопушенко, Лілія Бабич, Дарія Олійник, Вікторія Левченко та Ольга Кожевнікова. Основним місцем проведення окрім факультетів Університету імені Адама Міцкевича став гостинний палацовий комплекс Дембіна неподалік Познані.
Згадані вище школи носили інтегративний характер, пропонуючи різноманітні опції співпраці як з Університетом імені Адама Міцкевича, так і з українськими закладами вищої освіти, які також брали участь у цих заходах. Окрім того, школи давали змогу кожному учаснику розкрити свій творчий потенціал у екстраординарних завданнях, які ретельно готувалися викладачами приймаючої сторони кожного дня. Заняття носили характер живої дискусії, у якій кожен учасник мав змогу збагатитися не лише новими знаннями, а й досвідом міжкультурної взаємодії та порозуміння.
Факультет іноземних мов висловлює вдячність за організацію та проведення шкіл Познанському Університету імені Адама Міцкевича, Польському культурно-освітньому центру та відділу міжнародних зв’язків УДПУ, а також власникам та працівникам палацового комплексу Дембіна.

" data-title="ІНТЕГРАТИВНІ ТИЖНЕВІ ШКОЛИ ПРИ ПОЗНАНСЬКОМУ УНІВЕРСИТЕТІ ІМЕНІ АДАМА МІЦКЕВИЧА">