Гостьова лекція для здобувачів вищої освіти

28 лютого 2023р. на запрошення доцента кафедри педагогіки та освітнього менеджменту Ткачук Мирослави Михайлівни заступником директора Балтського педагогічного фахового коледжу, викладачем іноземної мови Штурбою Антоніною Олегівною була прочитана лекція на тему «Початкова освіта в Канаді».
Антоніна Олегівна ознайомила слухачів із системами освіти Канади та їх відмінностями; історією становлення освіти; основними тенденціями розвитку початкової освіти; видами шкіл та їх особливостями; предметами, що викладаються.
Із захопленням здобувачі освіти слухали про організацію освітнього простору в початковій школі м. Калгарі провінції Альберта.
Лекція була цікавою, пізнавальною і корисною! Дякуємо Антоніні Олегівні за актуальну й змістовну лекцію, яка мотивує студентів до подальшого саморозвитку та самовдосконалення.

" data-title="Гостьова лекція для здобувачів вищої освіти">