ІНОЗЕМНА МОВА І ХОРЕОГРАФІЯ – ЧИ МОЖЛИВО ЦЕ ПОЄДНАТИ?

12 квітня 2016 року відбулась презентація індивідуального науково-творчого завдання студентами факультету мистецтв (викладач – ст. викладач кафедри іноземних мов, к.п.н. Грітченко І.А.)

DSC_6895

Суть ІНТЗ полягала у тому, що студенти спеціальності «Хореографія» заздалегідь підготували танець, який вони і представляли публіці – спочатку англійською мовою, а потім у власному виконанні. Присутні у залі мали можливість охарактеризувати танець за встановленими параметрами, оцінити артистів, а також насолодитись як володінням англійської мови студентів, які вивчають іноземну мову не професійно, так і виконанням танцювальних номерів.
Характеристика танцювальних номерів відбувалася за такими характеристиками як: вид танцю (Type of dance), одяг (Clothes), темп (Tempo), вибір музики (Music choice), техніка виконання (Technique) та оригінальність (Originality).

DSC_6937Студентами 2 курсу факультету мистецтв були представлені наступні танцювальні жанри:
– Контемп (Михайлова Юлія та Бевз Анна – 21 група);
– Індійський (Хухлей Ольга – 21 група);
– Зумба (Оленіна Надія – 21 група);
– Український народний стилізований (Хоменко Анна – 21 група);
– Джаз (Курудімова Тетяна – 21 група);
– Контемп (Шестопал Любов – 21 група);
– Демі-класика (Малюта Світлана, Курудімова Тетяна – 21 група);
– Молдавський народний (Бабак Юлія, Заїка Ілона – 24 група);
– Модерн (Майорова Марія – 21 група);
– Рок-н-ролл (Ольхов Вікторія, Шестопал Любов, Курудімова Тетяна – 21 група);
– Джаз-модерн (Канарчук Уляна – 21 група).

DSC_6905 DSC_6921 DSC_6931 DSC_6951 DSC_6961 DSC_6969 DSC_6980 DSC_6985 DSC_6995 DSC_7002 DSC_7009

У кінці заходу завідувач кафедри іноземних мов УДПУ імені Павла Тичини, професор, доктор педагогічних наук Заболотна Оксана Адольфівна висловила своє захоплення від побаченого та побажала талановитим виконавцям успіху як у їхній професійній кар’єрі, так і у вивченні іноземної мови.

DSC_7011 DSC_7014

Варто зазначити, що це було чудове поєднання англійської мови, краси та мистецтва.

" data-title="ІНОЗЕМНА МОВА І ХОРЕОГРАФІЯ – ЧИ МОЖЛИВО ЦЕ ПОЄДНАТИ?">

DSC_6895

– Контемп (Михайлова Юлія та Бевз Анна – 21 група);
– Індійський (Хухлей Ольга – 21 група);
– Зумба (Оленіна Надія – 21 група);
– Український народний стилізований (Хоменко Анна – 21 група);
– Джаз (Курудімова Тетяна – 21 група);
– Контемп (Шестопал Любов – 21 група);
– Демі-класика (Малюта Світлана, Курудімова Тетяна – 21 група);
– Молдавський народний (Бабак Юлія, Заїка Ілона – 24 група);
– Модерн (Майорова Марія – 21 група);
– Рок-н-ролл (Ольхов Вікторія, Шестопал Любов, Курудімова Тетяна – 21 група);
– Джаз-модерн (Канарчук Уляна – 21 група).

DSC_7011 DSC_7014