ІННОВАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ НАВЧАННЯ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ В ДІЇ

07 квітня 2016 року кафедрою англійської мови та методики її викладання було проведено черговий навчально-методичний семінар-тренінг для викладачів факультету іноземних мов в рамках святкування Днів науки в університеті.
Під час тренінгу викладачі мали змогу ознайомитись з методикою організації групової роботи “Speed English”, взяти безпосередню участь у її перебігу, а також поділитися враженнями та думками щодо можливостей її застосування на заняттях з англійської мови.

Фото 1 Фото 2 Фто 3 Фто 4 Фто 5 Фто 6 Фто 7

" data-title="ІННОВАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ НАВЧАННЯ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ В ДІЇ">