ХОЛІСТИЧНИЙ ПІДХІД ДО УКЛАДАННЯ І ВЕДЕННЯ НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ

Нещодавно на факультеті іноземних мов УДПУ імені Павла Тичини Алла Степанівна Гембарук та
Ангеліна Іванівна Колісніченко, кандидати педагогічних наук, доценти кафедри англійської мови та методики її навчання, провели цікавий та інформативний семінар-тренінг на тему: «Холістичний підхід до укладання і ведення навчально-методичної документації кафедри».

Упродовж заходу викладачі отримали змогу деталізувати поняття освітньої програми, проаналізувати її структуру і зміст, розглянути положення про робочу навчальну програму та силабус.

Значну увагу було приділено місцю означених документів у інформаційному просторі з метою висвітлення доступності їх використання. Крім того, викладачі отримали цінні рекомендації щодо укладання робочих навчальних програм та силабусів дисциплін кафедри.

Проведений семінар став одним із важливих кроків підготовки факультету іноземних мов до початку нового навчального року.

" data-title="ХОЛІСТИЧНИЙ ПІДХІД ДО УКЛАДАННЯ І ВЕДЕННЯ НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ">