СПІВАЙ ІНОЗЕМНИМИ МОВАМИ З ФАКУЛЬТЕТОМ ІНОЗЕМНИХ МОВ!

Якщо ваша мрія – не лише розмовляти іноземними мовами, а й виконувати пісенні композиції іноземними мовами – ви просто зобов’язані стати студентом факультету іноземних мов УДПУ імені Павла Тичини. Ласкаво просимо до нашої родини!

" data-title="СПІВАЙ ІНОЗЕМНИМИ МОВАМИ З ФАКУЛЬТЕТОМ ІНОЗЕМНИХ МОВ!">

Студенти факультету іноземних мов УДПУ імені Павла Тичини докладають всіх зусиль аби оволодіти іноземними мовами на найвищому рівні. Проте, не зважаючи на щільний графік занять, вони знаходять час на активну участь у студентському хорі «Carmina mundi». До репертуару колективу входять українські та зарубіжні твори вокально-естрадного жанру, а також народні пісні країн, мови яких вивчаються студентами. Вокально-хоровий колектив «Carmina mundi» забезпечує музичне оформлення виховних заходів на факультеті іноземних мов, таких як звітний концерт факультету іноземних мов, новорічно-різдвяне тематичне свято, «Французька весна» та інше. Учасники колективу виконують твори англійською, німецькою, французькою та іспанською мовами.