18 травня 2023 року доцент кафедри англійської мови та методики її навчання Капелюшна Тетяна Вікторівна провела гостьову лекцію у Харківському національному педагогічному університеті імені Г.С. Сковороди. Інтерактивна лекція була присвячена актуальній проблемі методики навчання англійської мови, зокрема, мотивації у навчанні («Motivation»). На онлайн заході були присутні викладачі кафедри теорії і практики англійської мови, представники деканату, здобувачі факультетів різних рівнів вищої освіти університету. Під час лекції відвідувачам було надано можливість визначити свій рівень мотивації, обговорити фактори, які сприяють підвищенню рівня власної мотивації, а також мотивації учнів. Цікаві ідеї, позитивний обмін думками, обговорення дискусійних питань сприяли досягненню поставленої мети зустрічі. Крім цього, були запропоновані для ознайомлення та подальшого використання цікаві та практичні онлайн ресурси, які можуть допомогти у навчанні та у роботі.
Щиро дякуємо кафедрі теорії і практики англійської мови ХНПУ імені Г.С. Сковороди за плідну співпрацю!

" data-title="Гостьова лекція у Харківському національному педагогічному університеті імені Г.С. Сковороди">