Сергій Федорівський

Ці слова відомого громадського активіста, культурного діяча, борця за рідну українську мову, Захисника України та Уманця сьогодні звучать ургентно та пророчо. Герої боровся за Україну і поліг на полі бою за неї.

19 травня 2023 року члени студентського самоврядування факультету іноземних мов провели виховну годину для здобувачів освіти та професорсько-викладацького складу кафедр приурочену вшануванню подвигів Захисників і Захисниць України.

Присутні мали змогу ознайомитися із інформацією про полонених, які віддали свою свободу за здобуття Україною перемоги, не лише тих, хто перебував на Азовсталі і вже увійшов в історію нашої країни і світу, а й про героїв-yманців. Зокрема, про подружжя Олександра та Юлії Чепурко. Вони перебували в Маріуполі, на Азовсталі до останніх годин, потрапили до полону. Олександра звільнили під час чергового обміну полоненими, а про його дружину й досі немає відомостей.

Наші співвітчизники – герої. Захисники України та полонені, які ще не повернулися додому, мають знати, що тут, вдома, про них не забувають, їхні подвиги пам’ятають і шанують. І всіх чекають додому живими, з перемогою!

" data-title="«ЯКЩО В УКРАЇНИ І МОВИ Є МИ – ЗНАЧИТЬ ЇЙ НЕ СТРАШНО»">

Сергій Федорівський