ФАКУЛЬТЕТ ІНОЗЕМНИХ МОВ – ТВІЙ ПЕРШИЙ ПРІОРИТЕТ!

10 липня 2023 року свою роботу розпочала приймальна комісія факультету іноземних мов Уманського державного університету імені Павла Тичини. Нагадуємо, що 19 липня почалась реєстрація заяв та прийом документів на освітній ступень «бакалавр» в електронній формі. Подати заяву можна через електронний кабінет вступника: https://cabinet.edbo.gov.ua/login.
Навчання на освітньому ступені «бакалавр» на факультеті іноземних мов УДПУ імені Павла Тичини здійснюється за такими освітніми програмами: «Середня освіта (Мова і література (англійська, німецька))» та «Середня освіта (Мова і література (англійська, іспанська))». Вступ може здійснюватися на основі повної загальної середньої освіти (в цьому випадку навчання триватиме 3 р. 10м.) та на основі диплома ОКР Молодший спеціаліст, ОС Молодший бакалавр, ОПС Фаховий молодший бакалавр (з терміном навчання – 2 р. 10м.).
Початок прийому заяв та документів для вступу на освітній ступінь «магістр» розпочинається 31 липня 2023 року. Ми пропонуємо майбутнім магістрантам навчатися за такими освітніми програмами: «Середня освіта (Мова і література (англійська, німецька))», «Середня освіта (Мова і література (англійська, французька))», «Середня освіта (Мова і література (англійська, іспанська))», «Середня освіта (Мова і література (англійська))» та «Філологія. Германські мови та літератури (переклад включно), перша – англійська». Здійснити реєстрацію ви можете самостійно онлайн, або ж звернувшись до наших фахівців (новий корпус, перший поверх, каб. 105).

Приймальна комісія працює щоденно з 8:00 – 17:00 (субота і неділя – до 13:00). Провідні фахівці факультету іноземних мов проконсультують вас з таких питань:
• як створити свій електронний кабінет вступника?
• які документи необхідні для вступу?
• як завантажити наявні пільги у систему?
• за якими освітніми програмами відбувається навчання на факультеті іноземних мов?
Сьогодні обличчя факультету іноземних мов та його пріоритети визначаються професіоналізмом, компетентністю та глибокими знаннями в сфері лінгвістики, методики викладання іноземних мов, педагогічної компаративістики, а також активною участю у міжнародних освітянських проєктах і сприянням інтеграції України у європейський та світовий освітній простір. Саме тому ми чекаємо на вас та запрошуємо стати частиною нашої творчої команди!

" data-title="ФАКУЛЬТЕТ ІНОЗЕМНИХ МОВ – ТВІЙ ПЕРШИЙ ПРІОРИТЕТ!">

• як створити свій електронний кабінет вступника?
• які документи необхідні для вступу?
• як завантажити наявні пільги у систему?