УЧАСТЬ В ЛІТНІЙ ШКОЛІ УАДО

Сьогодні, коли Україна переживає важкі часи, для освітян надзвичайно важливо бути стресостійкими. Саме тому викладачі факультету іноземних мов УДПУ імені Павла Тичини професор Олег Комар, доценти Ілона Бойчевська та Наталя Гут на чолі з професором Оксаною Заболотною, президентом УАДО, взяли участь у Літній школі резильєнтності, організованій Українською асоціацією дослідників освіти з 6 по 13 серпня 2023 року. Основна мета заходу полягала в тому, щоб навчити учасників бути резильєнтними, тобто стійкими до стресу та удосконалити професійну компетентність у галузі емоційної грамотності і травмо-поінформованого навчання та викладання. Цьогоріч школа проводилася у мальовничому куточку Івано-Франківщини, біля підніжжя Карпат – місті Ворохта та об’єднала науковців з таких міст України як Бердянськ, Вінниця, Дрогобич, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Київ, Луцьк, Львів, Мелітополь, Полтава, Тернопіль, Суми, Умань, Чернівці, Чернігів. Варто зазначити, що Українська організація дослідників освіти докладає всіх зусиль, аби надати можливість освітянам здобути необхідні знання для підвищення кваліфікації та вдосконалення навичок викладацької діяльності. Різноманітні педагогічні та психологічні тренінги, пізнавальні походи та екскурсії відбувалися в надзвичайно дружній та теплій атмосфері. Важливим є те, що інформація та знання, отримані під час Літньої школи, допоможуть викладачам бути стресостійкими, з легкістю вирішувати проблеми та знаходити вихід зі складних педагогічних ситуацій.

" data-title="УЧАСТЬ В ЛІТНІЙ ШКОЛІ УАДО">