DIA DE HISPANIDAD – НАЦІОНАЛЬНИЙ ДЕНЬ ІСПАНІЇ

народів.
Дата 12 жовтня вибрана не випадково – саме цього дня в далекому 1492 році Христофор Колумб прибув до берегів Америки, що стало початком «золотої епохи» в історії Іспанії. Відбулася зустріч «двох світів» – Європа відкрила для себе Америку, а Іспанія поширила свою мову та культуру на новому континенті.
Долучилися до святкування цієї визначної дати і студенти ІІІ курсу, 33 групи факультету іноземних мов УДПУ імені Павла Тичини, які вивчають іспанську мову як другу іноземну. Упродовж заняття з Практичного курсу іспанської мови обговорили історію «відкриття» Америки Колумбом, колонізацію корінного населення та його подальшу долю. Прочитали статтю про походження свята, дізналися інші варіанти його назви в країнах Латинської Америки. Студенти поділилися враженнями, що для них значить іспанська мова та Іспанія в цілому. Час провели із задоволенням та користю.

" data-title="DIA DE HISPANIDAD – НАЦІОНАЛЬНИЙ ДЕНЬ ІСПАНІЇ">

12 жовтня Іспанія відзначає національне свято – La fiesta nacional de España або Día de Hispanidad. Іспанія вважає цей день своєрідним днем народження спільноти іспаномовних народів.