ПРОВЕДЕННЯ ВІДКРИТОГО ЗАНЯТТЯ НА КАФЕДРІ ІНОЗЕМНИХ МОВ

відкрите практичне заняття для студентів П/21 та П/22 груп факультету соціальної та психологічної освіти на тему: «Зовнішність». Заняття було проміжним етапом у вивченні теми “Body” на II курсі та мало на меті формування лексичної та граматичної компетентності.
Структура заняття передбачала роботу із вправами різної складності на закріплення граматичного матеріалу «Умовний спосіб першого типу» та над використанням лексики за темою.
Заняття було організовано ефективно, студенти брали активну участь у всіх видах роботи, а використання інтегрованого підходу та інтерактивних технологій навчання засвідчили позитивну мотивацію та продуктивність навчальної діяльності студентів. Загалом, на занятті було продемонстровано вміння студентів працювати в групах при виконанні різних видів завдань. Мета заняття була досягнута, а саме заняття засвідчило сформованість лексичної та граматичної компетентності у англійській мові за темою «Зовнішність».

" data-title="ПРОВЕДЕННЯ ВІДКРИТОГО ЗАНЯТТЯ НА КАФЕДРІ ІНОЗЕМНИХ МОВ">

12 жовтня 2020 року доцентом кафедри іноземних мов Ольгою Володимирівною Свиридюк було проведено